genezis_trade_logo_big.png

Genezis

Naše povolanie

Našim prvoradým cieľom je uspokojiť potreby poľnohospodárskych partnerov z pohľadu kvality na najvyššej úrovni, čo zaručujú naši odborníci, mnohoročné profesionálne skúsenosti, rozsiahle obchodné vzťahy a vynikajúca kvalita výrobkov.

Hnojivá dopravujeme k našim zákazníkom hlavne cestnou dopravou. Naše výrobky však dodávame aj pomocou železničnej a vodnej dopravy.

História spoločnosti

GENEZIS TRADE SK – CZ s.r.o.

História spoločnosti NITROGÉNMŰVEK Zrt. siaha do roku 1932, kedy vznikla pod názvom Magyar Ammóniagyár és Magyar Műtrágyagyár. V roku 1990 sa stala predmetom privatizácie pod názvom NITROGÉNMŰVEK Rt. a od roku 2002 je firma pod vedením p. BIGE László-a a BIGE Zoltána. Spoločnosť je členom Európskej asociácie výrobcov hnojív, pričom kvalita produktov dosahuje svetovú úroveň.

Vďaka takmer osemdesiatročnej histórii, stabilite, súčasnému postaveniu a perspektíve, ako aj vernosti svojim záväzkom sa firma NITROGÉNMŰVEK Zrt. stala vedúcou spoločnosťou vo svojom obore. Spoločnosť NITROGÉNMŰVEK Zrt. investuje prostriedky do oblasti výskumu a vývoja, neustále rozvíja a ponúka nové produkty a riešenia integrujúce jednozložkové, viaczložkové, tekuté hnojivá nie len v agrárnom sektore, ale aj v pridružených odvetviach.

V posledných rokoch sa spoločnosť strategicky zameriava na európsky trh a vyváža hnojivá hlavne do Talianska, Rakúska, Nemecka, Českej republiky, Poľska, Rumunska, Srbska a Slovenska. Za týmto účelom vznikla v roku 2007 spoločnosť GENEZIS TRADE SK – CZ s.r.o., ktorá má výhradné zastúpenie firmy NITROGÉNMŰVEK Zrt. na Slovensku a v Českej republike. Spoločnosť GENEZIS TRADE SK – CZ s.r.o. sídli na západe Slovenska vo Veľkom Mederi. Zaoberá sa obchodnou činnosťou a poradenstvom v oblasti rastlinnej výživy.

Skupina spoločností

Nitrogénművek Zrt. - vyrába dusíkaté hnojivá liadok 27%, močovinu 46%, dusičnan amónny 34% a DAM 30%.
Bige Holding Kft. - vyrába NPK a PK
Péti Nitrokomplex Kft. - vyrába priblížne 20 druhov základných, štartovacích a doplnkových kvapalných suspenzných hnojív NPK.
Nádudvari Agrokémiai Kft. - vyrába DAM 30%